top of page
baby shower- 3.jpeg

Love of Ballon

Hem bireysel hem kurumsal her türlü etkinlik alanında tasarımdan konstrüksiyona, teknik danışmanlıktan show ve performans tedariğine kadar, bir organizasyonun ihtiyacı olan her alanda çözümler üreten Love of ballon, üstlendiği etkinliklerin yönetimini de gerçekleştiriyor.

Çözüm odaklı çalışma prensibi ve hayalleri gerçekleştirmeye yönelik uygulama kalitesi ile Love of ballon Organizasyon, tüm detayları incelikle tasarlayıp organizasyon gününü şıklıkla şekillendiriyor.

  • Instagram
  • Facebook

Hakkımızda

2020 yılında hayalini gerçekleştiren insan mutluluğu ve anıları hayallerini hedef alıp üzerine servis veren love of ballon yerini açarak iş hayatına giren AYŞE MİNE love of ballon’u kendi emekleriyle kendi hayalini ilk önce hayata geçirdi 🙌

Söz, evlenme teklifi, doğum günleri, ürün lansmanı, kitlesel açık hava organizasyonları Love of Ballon ’un faaliyet gösterdiği özel anlarınıza eşlik ettiği alanlar arasında yer alıyor. 2020 yılında hayata kadın girişimci tarafından geçen Love of Ballon Organizasyon’un bugün İstanbul’da yeni yerleri bulunuyor. Bir yüzü dünyaya bakan love of ballon ’u farklılaştıran en önemli özelliği özgün tarzı ve stili. Her şey tasarımla başlıyor. Yapılan her tasarımda ise konsept bütünlüğüne dikkat ediliyor.

bottom of page